Producent mebli na wymiar – o nas

Meble Robko to firma, która działa na terenie województwa dolnośląskiego od 1995 roku, od tego czasu niezmiennie dostarczając klientom idealnie dopasowane, solidne meble na wymiar. Główna siedziba firmy znajduje się w Twardogórze, skąd wykonywane według ściśle określonych preferencji klientów meble docierają do miast takich jak Wrocław, Lubin czy Legnica.

Od początku prowadzonej działalności specjalizujemy się w produkcji szaf wnękowych oraz mebli kuchennych na zamówienie. Zdobyte na tym polu doświadczenie przekuliśmy w rozwój firmy, dlatego obecnie wykonujemy na wymiar również meble łazienkowe i modułowe meble pokojowe.

Każdy mebel, który opuszcza nasz zakład produkcyjny, charakteryzuje się najwyższą jakością, o którą zabiegamy poprzez staranność wykonania i wybór najlepszych komponentów. Od lat współpracujemy ze stałymi, zaufanymi dostawcami frontów, systemów i akcesoriów meblowych, którzy w podobny sposób dbają o jakość swoich produktów i atrakcyjność oferty. Dzięki nim, również i my możemy proponować Państwu lepszy wybór stosowanych w meblach na zamówienie rozwiązań. Wykonujemy kuchnie, szafy wnękowe i inne meble przy użyciu m.in. drewnianych, fornirowanych lub lakierowanych frontów. Łączymy te materiały ze szkłem lub taflami luster. Korzystamy też z najnowszych systemów montażu oraz wyposażenia szafek i szuflad, co powoduje, że meble naszej produkcji stają się optymalnie funkcjonalne i łatwiej można wykorzystać w nich każdą dostępną powierzchnię.

Oprócz samej jakości mebli na uwagę zasługuje też zapewniany przez naszą firmę wysoki standard obsługi zleceń. Klienci, którzy zlecają nam wykonanie swoich szaf, regałów i kuchni na wymiar, otrzymują propozycję projektu w formie wizualizacji 3D. Nasze wizyty związane z pobraniem wymiarów, jak również montażem mebli nie powodują dodatkowych kosztów. Realizacja zlecenia nie trwa dłużej, niż 6 tygodni, a powstałe w tym czasie meble objęte są długookresową gwarancją. Na każdym z etapów współpracy mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać oczekiwany efekt wobec wyglądu i funkcjonalności wybranych mebli.

Warto wybrać naszą firmę ponieważ....

 • MATERIAŁY

  W naszych meblach stosujemy materiały i akcesoria najlepszych firm tj. Blum, Hafelle, Hettich, Kronopol i inne. Posiadamy fronty i płyty meblowe w bogatej palecie kolorysztycznej ICA i RAL od sprawdzonych kontrahentów.
 • PARK MASZYNOWY

  Solidnie zrobione meble to nie tylko świetne materiały i akcesoria, ale również bogaty i ciągle modernizowany park maszynowy. W naszej firmie nie oszczędzamy na narzędziach dzięki temu wszystko jest zgodne z projektem mebla.
 • DOŚWIADCZENIE

  Bogate doświadczenie to jeszcze jedna dziedzina w którą możemy się poszczycić. Prawie dwadzieścia lat działalności na rynku meblowym i setki, a może już tysiące indywidualnych zamówień sprawia, że żadne zlecenie nie stanowi dla nas trudności.
 • TRANSPORT I MONTAŻ

  Bogate doświadczenie to jeszcze jedna dziedzina w którą możemy się poszczycić. Prawie dwadzieścia lat działalności na rynku meblowym i setki, a może już tysiące indywidualnych zamówień sprawia, że żadne zlecenie nie stanowi dla nas trudności.

Współpracujemy

blum
hafele
hethch
krono
pfleiderer
teka
festool
ICA Polska
franke