Kuchnie na wymiar - Lubin i Wrocław

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar. Realizujemy projekty do pomieszczeń o każdym metrażu — zaprojektujemy dla Ciebie funkcjonalną zabudowę kuchenną lub meble wolnostojące. Nasze kuchnie na wymiar sprostają wszystkim oczekiwaniom. Charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania, są przy tym eleganckie i trwałe, dzięki czemu będą się doskonale prezentować nawet po wielu latach. Do produkcji wykorzystujemy sprawdzone materiały, które gwarantują, że efekt zawsze będzie doskonały i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Zapraszamy naszą firmą, by stać się posiadaczem idealnej kuchni na zamówienie. Po ustaleniu szczegółów stworzymy funkcjonalną zabudowę, która sprawdzi się idealnie w każdym mieszkaniu czy domu. Wykorzystujemy sprawdzone techniki i materiały pozwalające na uzyskanie mebli kuchennych na wymiar o niepowtarzalnej jakości i stylowym wyglądzie.

Poznaj zalety kuchni na wymiar

Czy w czasach, kiedy w sklepie można znaleźć tysiące modeli mebli, projektowanie kuchni na zamówienie ma sens? Tak! Meble na wymiar zawsze będą lepszym rozwiązaniem niż meble pochodzące z seryjnej produkcji. Składa się na to kilka czynników:

  • meble kuchenne na wymiar pozwalają zagospodarować każdy wolny skrawek miejsca,
  • można dowolnie dobierać kolory frontów z całej palety barw,
  • projektant uwzględni indywidualne preferencje, takie jak strona otwierania drzwi szafek, umiejscowienie i głębokość szuflad czy ilość półek,
  • kuchni na wymiar można nadać niepowtarzalny charakter za pomocą detali, uchwytów, przeszkleń, doboru materiałów,
  • sprzęty pod zabudowę będą idealnie pasować do mebli.

Kuchnie na zamówienie są dobrym rozwiązaniem również wówczas, kiedy w strefie kuchennej dysponuje się wolną przestrzenią. Wtedy warto rozważyć wykonanie estetycznej i niezwykle praktycznej szafy przesuwnej. Będzie ona pełniła funkcję spiżarki, w której z łatwością pomieszczą się produkty spożywcze oraz kuchenne sprzęty AGD.

Kuchnie na zamówienie do trudnych wnętrz

Niektóre pomieszczenia są stworzone w taki sposób, że nie da się w nich zastosować standardowych mebli dostępnych w większości sklepów. Wówczas konieczne okazuje się postawienie na kuchnie na wymiar, które są odpowiednio dostosowane do wymiarów i rozłożenia konkretnych przestrzeni w danym pokoju. To świetny wybór np. w przypadku nietypowej lokalizacji otworów okiennych i drzwiowych czy wielu wnęk. Niekiedy mają one niestandardowe rozmiary, dlatego meble powinny zostać stworzone na indywidualne zamówienie.

Meble kuchenne na wymiar są strzałem w dziesiątkę także w przypadku poddaszy. W wielu mieszkaniach występują skosy, które uniemożliwiają zawieszenie standardowych szafek. Wówczas warto postawić na warianty zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania i pozwalające na wykorzystanie przestrzeni tuż pod pochyłym sufitem. To doskonałe rozwiązanie także w sytuacji, gdy chcą Państwo stworzyć osobną spiżarnię. Szafki z półkami na poddaszu są dobrym miejscem na umieszczenie przetworów czy aktualnie nieużywanych naczyń. Wszystko zależy od potrzeb oraz wizji danego użytkownika i dokładnego planu konkretnej kuchni.

Oferujemy kuchnie na wymiar w wielu odsłonach, dzięki czemu mogą Państwo samodzielnie zdecydować o ich dokładnym wyglądzie. Proponujemy różne surowce i rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie doskonałego designu i wysokiej jakości wykonania. Zapraszamy!