Kuchnie na wymiar - Lubin i Wrocław

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem mebli kuchennych na wymiar. Realizujemy projekty do pomieszczeń o każdym metrażu — wykonamy dla Ciebie funkcjonalną zabudowę kuchenną lub meble wolnostojące. Nasze kuchnie na wymiar sprostają wszystkim oczekiwaniom. Charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania, są przy tym eleganckie i trwałe, dzięki czemu będą się doskonale prezentować nawet po wielu latach. Do produkcji wykorzystujemy sprawdzone materiały, które gwarantują, że efekt zawsze będzie doskonały i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i projektantami, którzy wykonają kuchnie na zamówienie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W pracowni projektowej zaaranżujemy dostępną przestrzeń, a następnie, po zatwierdzeniu projektu, przejdziemy do jego realizacji. Efektem naszej współpracy będzie komfortowa kuchnia, której codzienne użytkowanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Poznaj zalety kuchni na wymiar

Czy w czasach, kiedy w sklepie można znaleźć tysiące modeli mebli, projektowanie kuchni na zamówienie ma sens? Tak! Meble na wymiar zawsze będą lepszym rozwiązaniem niż meble pochodzące z seryjnej produkcji. Składa się na to kilka czynników:

  • meble kuchenne na wymiar pozwalają zagospodarować każdy wolny skrawek miejsca
  • można dowolnie dobierać kolory frontów z całej palety barw
  • projektant uwzględni indywidualne preferencje, takie jak strona otwierania drzwi szafek, umiejscowienie i głębokość szuflad czy ilość półek
  • kuchni na wymiar można nadać niepowtarzalny charakter za pomocą detali, uchwytów, przeszkleń, doboru materiałów
  • sprzęty pod zabudowę będą idealnie pasować do mebli

Kuchnie na zamówienie są dobrym rozwiązaniem również wówczas, kiedy w strefie kuchennej dysponuje się wolną przestrzenią, na której zagospodarowanie nie ma pomysłu. Wtedy warto rozważyć wykonanie estetycznej i niezwykle praktycznej szafy przesuwnej. Będzie ona pełniła funkcję spiżarki, w której z łatwością pomieszczą się produkty spożywcze oraz kuchenne sprzęty AGD.