Meble łazienkowe

Chociaż wydaje się, że łazienka jest przestrzenią, gdzie nie ma miejsca na dużą ilość mebli, nic bardziej mylnego. Umiejętna aranżacja pozwoli wyczarować z łazienki piękną i przykuwającą wzrok strefę relaksu. Da się to osiągnąć dzięki meblom łazienkowym, dopasowanym do układu ścian i poszczególnych elementów wyposażenia. Nasze meble do łazienki wkomponujemy tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy zakamarek, a przy tym cieszyć oczy niebanalnym designem i eleganckim stylem.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i projektantami, którzy wykonają kuchnie na zamówienie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W pracowni projektowej zaaranżujemy dostępną przestrzeń, a następnie, po zatwierdzeniu projektu, przejdziemy do jego realizacji. Efektem naszej współpracy będzie komfortowa kuchnia, której codzienne użytkowanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Pomysły na aranżację łazienki

Łazienkę, jak każde inne pomieszczenie, można urządzić w dowolnym stylu aranżacyjnym. Wiele zależy od upodobań i wyposażenia pozostałych części domu. Pracownia stolarska wykona każdy projekt, najważniejsze, aby mieć choćby ogólne wyobrażenie o wymarzonym pokoju kąpielowym. Resztą zajmą się fachowcy i po obejrzeniu rozmieszczenia sprzętów, przedstawią dostępne możliwości.
Meble w stylu vintage w połączeniu z odpowiednią wanną i dodatkami spodobają się nie tylko zwolennikom stylu retro. Łazienka awangardowa? To również da się zrobić! W kolekcji naszych mebli łazienkowych znajdują się również awangardowe meble z charakterem, które dodadzą wyrazu każdemu miejscu. Niezależnie od stylu, w jakim będzie urządzone wnętrze, gwarantujemy, że nasze propozycje będą przede wszystkim ergonomiczne, łatwe do utrzymania w czystości i wygodne w użytkowaniu. Zostaną odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci oraz pary wodnej.
W ofercie mebli łazienkowych mamy m.in. szafki umywalkowe, słupki, szafki na pranie oraz uniwersalne szafy przesuwne, w których można przechowywać detergenty, ręczniki lub wiadro z mopem.