Meble łazienkowe

Chociaż wydaje się, że łazienka jest przestrzenią, gdzie nie ma miejsca na dużą liczbę mebli, nic bardziej mylnego. Umiejętna aranżacja pozwoli wyczarować z łazienki piękną i przykuwającą wzrok strefę relaksu. Da się to osiągnąć dzięki meblom łazienkowym, dopasowanym do układu ścian i poszczególnych elementów wyposażenia. Nasze wyroby wkomponujemy tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy zakamarek, a przy tym cieszyć oczy niebanalnym designem i eleganckim stylem.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i projektantami, którzy wykonają kuchnie na zamówienie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W pracowni projektowej zaaranżujemy dostępną przestrzeń, a następnie, po zatwierdzeniu projektu, przejdziemy do jego realizacji. Efektem naszej współpracy będzie komfortowa kuchnia, której codzienne użytkowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Pomysły na aranżację łazienki

Łazienkę, jak każde inne pomieszczenie, można urządzić w dowolnym stylu aranżacyjnym. Wiele zależy od upodobań i wyposażenia pozostałych części domu. Pracownia stolarska wykona każdy projekt. Najważniejsze, aby mieć choćby ogólne wyobrażenie o wymarzonym pokoju kąpielowym. Resztą zajmą się fachowcy i po obejrzeniu rozmieszczenia sprzętów przedstawią dostępne możliwości.
Meble w stylu vintage w połączeniu z odpowiednią wanną i dodatkami spodobają się nie tylko zwolennikom stylu retro. Łazienka awangardowa? To również da się zrobić! W kolekcji naszych mebli łazienkowych znajdują się też awangardowe meble z charakterem, które dodadzą wyrazu każdemu miejscu. Niezależnie od stylu, w jakim ma być urządzone wnętrze, gwarantujemy, że nasze propozycje będą przede wszystkim ergonomiczne, łatwe do utrzymania w czystości i wygodne w użytkowaniu. Zostaną odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci oraz pary wodnej.
W ofercie mebli łazienkowych mamy m.in. szafki umywalkowe, słupki, szafki na pranie oraz uniwersalne szafy przesuwne, w których można przechowywać detergenty, ręczniki lub wiadro z mopem.

Meble do łazienki w wielu odsłonach

Meble łazienkowe oferowane przez naszą firmę występują w wielu odsłonach. To właśnie możliwość pełnej personalizacji danego produktu sprawdza się doskonale w miejscach, w których nie można postawić na gotowe produkty. W ten sposób da się m.in. zabudować poddasze czy inne miejsce, gdzie występują skosy lub nietypowo rozmieszczone ściany. W przypadku łazienek ma to ogromne znaczenie, ponieważ w takich pomieszczeniach każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

Tworzymy nasze meble w oparciu o pomiary i wskazania klienta. Opracowujemy dokładny projekt, na podstawie którego możliwe jest wykonanie funkcjonalnego i estetycznego mebla. Jesteśmy otwarci na wiele propozycji. Tworzymy zarówno meble nowoczesne, bazujące na minimalistycznych kształtach, jak i popularne w ostatnim czasie modele retro czy nawet glamour. Możemy pokryć je dowolnymi frontami, dopasowując do wyposażenia danego pomieszczenia. Znaczenie ma również rozmieszczenie przestrzeni do przechowywania. Powinny być one tak rozłożone, by zapewniać wygodę korzystania i pozwalać na uporządkowanie konkretnych przedmiotów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej aktualnej oferty zapraszamy do kontaktu. Ustalimy szczegóły zlecenia i zaproponujemy takie rozwiązania, które pozwolą na stworzenie funkcjonalnej łazienki w Państwa domu, niezależnie od jej metrażu i stylu.