Szafy przesuwne

Szafy przesuwne podbiły serca miłośniczek mody w wielu domach, ale nie tylko ich. Królują w przedpokojach i sypialniach. Szafy z przesuwanymi drzwiami to bowiem modne, ale przede wszystkim wyjątkowo funkcjonalne meble, bez których trudno sobie wyobrazić utrzymanie porządku. W szafie, szczególnie takiej wykonanej na wymiar, można przechowywać ubrania, walizki, sprzęt sportowy, deskę do prasowania czy pościel. Wszystko to, ukryte za eleganckimi drzwiami, pozostanie niewidoczne dla domowników i gości. W pomieszczeniach o małym metrażu sprawdzą się szafy z dużym lustrem, dzięki czemu dodatkowo pokój wyda się bardziej przestronny i jasny. To rozwiązanie warto zastosować w garderobie lub w zabudowie poddasza.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i projektantami, którzy wykonają kuchnie na zamówienie zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W pracowni projektowej zaaranżujemy dostępną przestrzeń, a następnie, po zatwierdzeniu projektu, przejdziemy do jego realizacji. Efektem naszej współpracy będzie komfortowa kuchnia, której codzienne użytkowanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Zabudowy wnęk

Poza montażem szaf przesuwnych projektanci mogą zaproponować również inne praktyczne i zarazem atrakcyjne wizualnie rozwiązania, które poprawią jakość życia i zwiększą użyteczność pomieszczeń. Jednym z nich może być zabudowa wnęk, których nie dałoby się wykorzystać w inny sposób. Zabudowy schodów, miejsc pod oknami czy skosów ścian dają duże pole do popisu i pozwalają wprowadzić ciekawe rozwiązania aranżacyjne. W zabudowie można umieścić wieszaki lub półki i optymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania, którego zazwyczaj w domu zawsze brakuje. Aby doświetlić zabudowany fragment i przy okazji nadać klimatu na nowo zaadaptowanym zakamarkom półki można podświetlić ledami. W ramach oferowanych usług oferujemy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru konkretnych rozwiązań, tak aby efektownie i stylowo okiełznać każdą przestrzeń.