Zabudowy poddaszy

Niegdyś poddasze traktowano nieco po macoszemu, jako gorszą część domu, której nie da się zbytnio wykorzystać. Wynikało to najczęściej z ograniczonego metrażu, braku otwartej przestrzeni i niemożności zaadaptowania skosów oraz innych elementów architektonicznych i konstrukcyjnych. Dobry projekt pozwala zniwelować wszystkie te niedogodności i przekształcić je w atuty.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i zbuduj z pomocą ekspertów przestrzeń, która wywoła w Tobie efekt zachwytu. Wykonamy dla Ciebie meble, dzięki którym poddasze nabierze nowoczesnego, a zarazem przytulnego charakteru. Wykorzystamy narożniki, skosy ścian, przestrzeń pod oknami, niezależnie, czy na poddaszu znajduje się sypialnia, czy pokój dziecięcy. Na najwyższej kondygnacji domu można umieścić również meble łazienkowe i stworzyć prywatny pokój kąpielowy, do którego nie będą mieli wstępu goście domu.

Meble tworzone na indywidualne zamówienie z myślą o poddaszu powinny być idealnie dopasowane do układu danego pomieszczenia. Z tego powodu cały proces produkcji rozpoczyna się od pobrania dokładnych wymiarów. Na tej podstawie możemy przygotować projekt funkcjonalnych mebli idealnie pasujących do ułożenia konkretnego pokoju, niezależnie, czy jest to łazienka, czy sypialna. To doskonałe rozwiązanie również do mieszkań znajdujących się w całości na poddaszu. Wówczas warto postawić również na meble kuchenne na wymiar, szczególnie, gdy mowa o kawalerce lub niewielkim lokalu z wieloma skosami. W ten sposób można wykorzystać cenną przestrzeń i funkcjonalnie zabudować również miejsca, których nie da się zagospodarować inaczej.

Wysoka jakość wykonania

Nasze meble tworzone na zamówienie cechują się wytrzymałą konstrukcją, która pozwala na zachowanie w odpowiednim stanie przez długie lata. Dzięki temu możesz zakupić dostępne produkty raz i cieszyć się nimi podczas codziennego użytkowania aż do następnego remontu. Dbamy o to, by były one wykonane z dbałością o każdy szczegół. Prezentują się pięknie, a konkretne rozmieszczenie przestrzeni do przechowywania zapewnia wysoką funkcjonalność. Połączenie obu tych cech jest strzałem w dziesiątkę w przypadku poddaszy, które zwykle trudno jest odpowiednio zaaranżować.

Poddasze z efektem wow!

Poddasze można zagospodarować na wiele sposobów. Do zabudowy oferujemy fronty o różnym stopniu połysku i kilkudziesięciu kolorach do wyboru, tak, aby uzyskać wymarzony efekt. Wytwarzanie mebli oraz zabudów od etapu projektu pozwala skomponować przestrzeń z odpowiednią liczbą półek i szuflad oraz dostosować ich pojemność do własnych potrzeb. Każdy projekt wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Mamy doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych propozycji, jak i tych klasycznych. Aranżacja minimalistyczna, w stylu skandynawskim czy tradycyjnym — każde zlecenie to dla nas wzywanie, ale i źródło inspiracji, które wykorzystujemy w kolejnych projektach. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, ile wspólnie osiągniemy!