Zabudowy poddaszy

Niegdyś poddasze traktowano nieco po macoszemu, jako gorszą część domu, której nie da się zbytnio wykorzystać. Wynikało to najczęściej z ograniczonego metrażu, braku otwartej przestrzeni i niemożności zaadaptowania skosów oraz innych elementów architektonicznych i konstrukcyjnych. Dobry projekt pozwala zniwelować wszystkie te niedogodności i przekształcić je w atuty.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i zbuduj z pomocą ekspertów przestrzeń, która wywoła w Tobie efekt zachwytu. Wykonamy dla Ciebie meble, dzięki którym poddasze nabierze nowoczesnego, ale zarazem przytulnego charakteru. Wykorzystamy narożniki, skosy ścian, przestrzeń pod oknami, niezależnie czy na poddaszu znajduje się sypialnia, czy pokój dziecięcy. Na najwyższej kondygnacji domu można umieścić również meble łazienkowe i stworzyć prywatny pokój kąpielowy, do którego nie będą mieli wstępu goście domu.

Poddasze z efektem wow!

Poddasze można zagospodarować na wiele sposobów. Do zabudowy oferujemy fronty o różnym stopniu połysku i kilkudziesięciu kolorach do wyboru, tak aby uzyskać wymarzony efekt. Wytwarzanie mebli oraz zabudów od etapu projektu pozwala skomponować przestrzeń z odpowiednią ilością półek i szuflad, oraz dostosować ich pojemność do potrzeb. Każdy projekt wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, mamy doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych propozycji, jak i tych klasycznych. Aranżacja minimalistyczna, w stylu skandynawskim czy tradycyjnym — każde zlecenie to dla nas wzywanie, ale i źródło inspiracji, które wykorzystujemy w kolejnych projektach. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, ile wspólnie osiągniemy!